22 lipca 2011

zdjęcia z teledysku RUNAWAY


Oto zdjęcie z nagrywania teledysku do nowej piosenki RUNAWAY. Gratulujemy Honey za super teledysk. Oby tak dalej.

Odchudzająca zupa kapuścianna ?

Kochani znalazłam w gazecie artykuł dotyczący tabletek na bazie zupy kapuściannej, podobno w 1 kapsułce mieszczą się 4 miseczki zupy hmm.. ciekawe i zachęcające ;) podobną są świetne z tego co czytałam opinie osób, które je stosowały ;) kuracja na 1 tydzień kosztuje 59 zł. Chyba skuszę się i wypróbuję bo ostatnio dosyć mocno przytyłam hehe ;D http://www.cabbage-forte.pl zajrzyjcie na tą stronkę tych tabletek i napiszcie co o nich sądzicie i czy warto je brać ;)

Kochani bardzo mi przykro, że nie dajecie oznak życia na moim blogu, ale mam nadzieje, że to się zmieni ;)

Inowrocław


Piękna a zarazem utalentowana młoda gwiazda Honorata Skarbek ;) Wystąpiła przy największej publiczności dla jakiej miała okazję śpiewać> Mimo, że mikrofon był za cicho, a podkład za głośno to i tak było super. Życzmy jej powodzenia w dązeniu do celów ;) Honey trzymaj tak dalej !!
A tu Honey poleca super profesjonalny salon fryzjerski z Wrocławia HAIR DEFINITION

http://www.hds-studio.pl/

Anna Mucha w ciąży ;)


-To już pewne! Anna Mucha jest w ciąży. Aktorka pojawiła się w seksownej sukience na Verva Street Racing. Widać było jej ciążowy brzuszek. Anna w ciąży wygląda pięknie! Aktorce towarzyszył Marcel Sora, który jest partnerem Anny.Czy wiadomo w ogóle z kim gwiazda jest w ciąży ? Co o tym myślicie ;) bo ja jestem w szoku hehe ;d

Kochani całuski ;**

Daria offical Blog: goood day

Daria offical Blog: goood day: "Witajcie kochani moi. Jestem tu nowa wśród blogowiczów! Ale postanowiłam, że utworzę sobie blog i będę opisywać  połowę mojego życia ;) Jeśl..."

Daria offical Blog: Wantier- have2have

Daria offical Blog: Wantier- have2have: "SUPER BUTKI MOI KOCHANI WARTO ŻEBY KAŻDA Z WAS MIAŁA CHOCIAZ JEDNĄ PARĘ TAKICH BUTKÓW ;)"